Bootcityjp
Image default
Internet

Pliki ACSM

Plik wiadomości dla Adobe Content Server zawiera: ACSM rozszerzenie pliku. Służy do pobierania i aktywacji chronionych materiałów Adobe DRM za pośrednictwem Adobe Digital Editions. Pliki ACSM nie są plikami e-booków i nie można ich normalnie otwierać ani czytać w innych formatach e-booków, takich jak EPUB lub PDF.

Sam plik ACSM w rzeczywistości jest po prostu informacją komunikującą się z serwerami Adobe. Plik ACSM nie zawiera e-booka „znajdującego się w środku”, ani książka nie może zostać pobrana z pliku ACSM.

Możesz otworzyć książkę w Adobe Digital Editions i przeczytać ją bez konieczności jej ponownego kupowania po poprawnym skonfigurowaniu urządzenia na dowolnym urządzeniu z usługą AD z tym samym identyfikatorem użytkownika w pliku ACSM. Więcej informacji o procesie można znaleźć tutaj.

Pliki do otwarcia ACSM

Zostaną otwarte pliki Windows, macOS, Android i iOS dla Adobe Digital Editions. Książkę można pobrać na jedno urządzenie, korzystając z Adobe Digital Editions z tym samym identyfikatorem użytkownika, co na każdym innym urządzeniu. Większość użytkowników Digital Editions nie może znaleźć pliku ACSM. Jeśli pobieranie książki zostało zatrzymane, najprawdopodobniej oznacza to, że znajdujesz plik ACSM. Aby kontynuować pobieranie i otwierać swoje materiały w wydaniach cyfrowych, możesz dwukrotnie kliknąć plik ACSM. Plik ACSM jest umieszczany w dowolnym miejscu, w którym zapisujesz pobrane pliki w przeglądarce.

https://soubory.info/extension/acsm

Czy Twój plik nadal nie jest otwarty?

Szczegółowo o trudnościach, jeśli nie możesz otworzyć pliku ACSM, ponieważ różni się on nieco od innych formatów. Otwarcie eBooka prawdopodobnie nie jest tym samym identyfikatorem zalogowanym lub zainstalowanym ADE, jeśli masz problem z uwierzytelnianiem.

Jeśli jednak zrobiłeś wszystko dobrze, a plik nie otwiera się zgodnie z powyższymi instrukcjami, dwukrotnie sprawdź rozszerzenie pliku, aby upewnić się, że jest napisane „ACSM”. Niektóre formaty plików mają rozszerzenie podobne do ACSM, ale są różne i wymagają różnych aplikacji.